Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zarządzający

LABO-WET sp. z o.o. WETERYNARYJNE LABORATORIUM DIAGNOSTYCZNE

Pyrzycka 9A

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie działalnością Spółki

  • pozyskiwanie zewnętrznych źródeł finansowania m.in. funduszy unijnych

  • udział w budowie nowej siedziby

  • budowanie i utrzymywanie relacje z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • kompetencje przywódcze

  • znajomość pakietu Office

  • prawo jazdy kategorii B

  • zaangażowanie

  • dyspozycyjność

  • kreatywność

To oferujemy

  • atrakcyjne ponadprzeciętne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • samochód służbowy, laptop i telefon

O nas

Dynamicznie rozwijające się laboratorium diagnostyczne Labo-Wet Sp. z o.o. zatrudni dyrektora zarządzającego.