Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Toruńskie Wódki Gatunkowe O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Dyrektor

Producent z branży alkoholowej o zasięgu ogólnopolskim w związku z rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Dyrektor ZarządzającyNumer ref.: Nr Ref : TWG/12/2020

Zadania:

  • opracowanie i aktualizowanie długofalowej strategii sprzedaży, w tym tworzenie rocznych planów finansowych,
  • przygotowanie i udział w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych i kierunków rozwoju nowych produktów,
  • utrzymywanie i rozwój konkurencyjności istniejących marek produktów,
  • przygotowania i wdrożenie nowej kultury organizacyjnej Oddziału,
  • wspomaganie głównych procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami,
  • nadzór nad realizacją polityki budżetowej, sprzedażowej oraz wizerunkowej Oddziału,
  • stworzenie i wykorzystywanie instrumentów do bieżącego monitorowania wyników osiąganych przez Oddział,
  • dbałość o formalno-prawną zgodność wszystkich aspektów działalności Oddziału z obowiązującymi przepisami,
  • systematyczne raportowanie wyników bezpośrednio do Zarządu Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub zarządzanie przedsiębiorstwem,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży alkoholowej,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (drugi język obcy będzie dodatkowym atutem),
  • pełna znajomość aktualnych aspektów prawnych związanych ze sprzedażą w branży alkoholowej,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne oraz zarządzania zespołem,
  • silna orientacja na wynik biznesowy,
  • wysokie zdolności analityczne, rzetelność, systematyczność, terminowość,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w środowisku międzynarodowym.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • udział w dużych i nowatorskich projektach,
  • przejrzyste warunki wynagrodzenia i premiowania adekwatne do umiejętności, doświadczenia i osiąganych rezultatów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji tj. CV z listem motywacyjnym za pomocą przycisku.

Ogłoszenie archiwalne