Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

EPCM Executive SearchO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Spółka deweloperska realizująca inwestycje mieszkaniowe na terenie Warszawy poszukuje nowej osoby na stanowisko Dyrektora Zarządzającego. Spółka jest obecnie w fazie ekspansji, a nowa osoba odpowiedzialna będzie przede wszystkim za obszar zakupu nieruchomości oraz przygotowania inwestycji oraz zarządzania projektami i podlegać będzie pod Zarząd.

Na tym stanowisku najlepiej sprawdzą się osoby z doświadczeniem w rozbudowanych strukturach, które chcą wykorzystać swoje doświadczenie w mniejszej ale rozwijającej się spółce utworzonej przez osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży Nieruchomości.

Oferta kierowana jest do managerów wyższego szczebla, którzy aktywnie włączają się w kierowanie projektami lub zakupu nieruchomości i poszukują możliwości rozwoju na wyższym stanowisku.

Zadania

  • Kierowanie działaniami w obszarze poszukiwań nowych gruntów (we współpracy z Zarządem), ocena ich potencjału, stanu prawnego i technicznego, analizy chłonności oraz potencjału, a także wsparcie Zarządu w procesie zakupu nieruchomości;
  • Przygotowywanie gruntów pod nowe inwestycje poprzez zarządzanie procesem uzyskiwania wszelkich decyzji administracyjnych i pozwoleń, koordynacje projektów koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych po nadzór nad zespołem technicznym podczas realizacji (Dział Techniczny oraz GW);
  • Określanie produktu w zależności od lokalizacji, grupy docelowej, uwarunkowań technicznych i prawnych oraz przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej;
  • Przygotowywanie harmonogramów oraz budżetów inwestycji, nadzór nad ich implementacją, a także określenie kamieni milowych i monitorowanie postępów;
  • Wsparcie dla innych uczestników procesów inwestycyjnych;
  • Nadzór na jakością procesów wewnętrznych oraz komunikacji między zespołami i członkami zespołów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w strukturach znaczących spółek deweloperskich, przede wszystkim w obszarze przygotowania inwestycji, realizacji, zakupu gruntów i zarządzania budżetem i harmonogramem inwestycji mieszkaniowych;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku odpowiedzialnym za kierowanie projektami deweloperskimi, przede wszystkim w fazie od analizy potencjału nieruchomości, przez zakup po uzyskanie PnB;
  • Wiedza merytoryczna poparta doświadczeniem;
  • Wysoka etyka pracy, odpowiedzialność za wynik oraz kultura biznesowa.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowę o pracę lub kontrakt B2B);
  • Atrakcyjne wygrodzenie;
  • Przyjazna atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

EPCM Executive Search:

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w obszarach Engineering, Property, Construction & Management. Specjalizujemy się w rekrutacji managerów i specjalistów z takich branż jak Nieruchomości, Budownictwo, Produkcja, Architektura & Konsulting.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy