Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

SALES HRO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
Dla naszego klienta – czołowej polskiej firmy z sektora budowlanego, osiągającej sprzedaż na poziomie miliarda złotych, do nowo otwieranej spółki z branży fotowoltaiki, która docelowo znajdzie się na GPW, szukamy osoby na stanowisko

Zakres obowiązków

  • zarządzanie spółką akcyjną na rynku fotowoltaiki - sektor B2B
  • wyznaczanie strategii i jej realizacja
  • operacyjne zarządzanie spółką
  • odpowiedzialność za wynik finansowy
  • realizacja założonego budżetu i bieżąca kontrola kosztów
  • odpowiedzialność za wszystkie działy firmy i podległych dyrektorów

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w obszarze fotowoltaiki na stanowisku Dyrektora Zarządzającego / Prezesa
  • weryfikowalne i udokumentowane sukcesy biznesowe w prowadzeniu spółki (mile widziana spółka akcyjna)
  • wysokie umiejętności organizacyjne, przywódcze i interpersonalne
  • przedsiębiorczość
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • ponadrynkowe wynagrodzenie podstawowe do ustalenia indywidualnie (B2B)
  • pakiet akcji spółki która docelowo w ciągu 3 lat znajdzie się na GPW
  • samochód służbowy klasy premium
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • wsparcie grupy która od lat osiąga spektakularne sukcesy na rynku budowlanym
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy