Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

AESCO GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Dyrektor
Aesco Group jest niezależną ogólnopolską instytucją analityczną i doradczą, powołaną w celu świadczenia usług dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw komunalnychAesco Group tworzy zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu finansowania inwestycjizarządzania finansami i audycie. Przez 10 lat swojej działalności zespół ten zrealizował ponad 500 projektów doradczych dla klientów w całej Polsce, pozyskując finansowanie na kwotę ponad 6 mld zł.

Dynamiczny rozwój firmy wymaga na pokładzie więcej liderów. Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu ekspertów na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie procesami operacyjnymi i sprzedażowymi;
  • koordynowanie pracy zespołu analityków i konsultantów;
  • współtworzenie strategii i planów działania;
  • realizacja budżetów;
  • budowanie strategii relacji z kluczowymi przedstawicielami klientów;
  • wdrażanie projektów rozwojowych;
  • raportowanie do Zarządu.

Wymagania:

  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy z sektorem publicznym;
  • wysoko rozwinięte umiejętności przywódcze i interpersonalne;
  • znajomość rynku doradztwa profesjonalnego lub konsultingu;
  • umiejętność analizowania danych i pracy z liczbami;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność strategicznego myślenia.
Dlaczego warto do nas dołączyć? Jesteśmy zespołem ludzi, którzy robią to co lubią, w atmosferze wzajemnej pomocy, zaufania i współpracy oraz poszanowaniu równowagi praca - życie. Ponadto, oferujemy pakiet dodatkowych korzyści:
  • Cykliczne integracje
  • Opieka medyczna
  • Centralna lokalizacja biura
  • Dogodne godziny pracy

Dołącz do naszego zespołu!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Aesco Group przestrzega właściwych przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej. Jeśli kandydat aplikujący na powyższe stanowisko nie wyrazi sprzeciwu, przesyłając swój życiorys upoważnia dział ds. rekrutacji Aesco Group do przechowywania udostępnionych danych osobowych w elektronicznej bazie danych prowadzonej przez Aesco Group w Polsce w celu weryfikacji dopasowania kandydata do powyższego stanowiska oraz przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dane kandydata mogą zostać usunięte na jego prośbę w dowolnym momencie. Wystarczy, że poinformuje on o swojej woli dział ds. rekrutacji Aesco Group. Firma nie udostępnia danych osobowych kandydata osobom trzecim bez jego zgody.
Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy