Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • kreowanie i egzekucję strategii rozwoju dla sieci stomatologicznej,

  • inicjowanie działań ukierunkowanych na rozwój biznesu oraz pozyskiwanie nowych klientów,

  • operacyjne zarządzanie ogólnopolską siecią klinik stomatologicznych,

  • otwarcia nowych placówek stomatologicznych w całej Polsce,

  • tworzenie i wdrażanie zunifikowanych procedur i standardów w tym obsługi klienta,

  • nadzór nad strategią marketingową dla całej sieci stomatologicznej,

  • nadzór nad planem zatrudnienia i rekrutacją do całej sieci stomatologicznej,

  • nadzór nad opracowaniem i realizacją budżetu dla całej grupy,

  • zarządzanie zespołem specjalistów dedykowanym dla tej inwestycji z obszaru marketingu, HR, finansów i IT,

  • współpraca z zespołem inwestycyjnym funduszu przy realizacji tego projektu,

  • ścisła współpraca ze współwłaścicielami klinik i innymi interesariuszami w tym projekcie inwestycyjnym,

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w ekspansji sieci placówek/sklepów i ich zarządzaniu operacyjnym itp.,

  • doświadczenia w nadzorowaniu tworzenia i realizacji strategii marketingowych i sprzedażowych,

  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych,

  • bardzo dobrych umiejętności zarządzania zespołem,

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami tj. czasem, ryzykiem itp.,

  • doświadczenia we wdrożeniu i/lub usprawnianiu procesów, procedur szczególnie obsługi klienta,

  • umiejętność osiąganie wyznaczonych celów,

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie z branży usług medycznych będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w zarządzaniu zmianą będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

  • możliwość rozwoju menadżerskiego,

  • możliwość pracy z inwestorem finansowym o wieloletnim doświadczeniu inwestycyjnym.

TAR HEEL CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

Wybrane inwestycje Tar Heel Capital to między innymi: Live Chat, Transsystem, Rockfin, TOMMA Diagnostyka Obrazowa, Aludesign, ELPLC, spółki stomatologiczne tj. Estetique, Galeria Uśmiechu czy Dentica 24.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami