Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

ABPLANALP SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie pracy wszystkich działów w firmie

  • Współpraca z Zarządem w obszarze kreowania strategii rozwoju biznesu i zarządzania projektami

  • Bieżące kontakty z kontrahentami i partnerami

  • Wspomaganiu procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych projektów

  • Współpraca ze spółkami z grupy kapitałowej oraz partnerami zewnętrznymi,

  • Tworzenie i wdrażanie nowych projektów optymalizacyjnych

  • Zarządzanie efektywną realizacją projektów prowadzonych w firmie uwzględnieniem celów biznesowych i założeń budżetowych

Nasze wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży o profilu technicznym

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka rosyjskiego

  • Rozumienie i umiejętność wdrażania procesów biznesowych w organizacji

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Decyzyjność

  • Wysokie umiejętności przywódcze

  • Budowanie relacji

  • Orientacja na cel

  • Strategiczne myślenie

  • Analizowanie i wyciąganie wniosków

  • Bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Elastyczność kulturowa

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym

  • Dofinansowania z ZFŚS

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

ABPLANALP SP. Z O.O.

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od 42 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Przewiń do profilu firmy