Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju Spółki.

  • Nadzór nad bieżącą działalnością Spółki.

  • Wsparcie i nadzorowanie procesu sprzedaży usług i produktów.

  • Współtworzenie i implementacja nowych produktów i usług.

  • Nadzór nad realizacją planów finansowych.

  • Analizowanie wyników finansowych i podejmowanie działań umożliwiających optymalizację kosztów.

  • Stworzenie i wdrożenie systemów zarządczych w poszczególnych obszarach funkcjonowania Spółki.

  • Tworzenie sprzyjających warunków pracy i dbanie o kulturę pracy.

  • Udział w spotkaniach z kluczowymi partnerami biznesowymi Spółki.

  • Wspieranie działalności wszystkich zespołów i działów Spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w branży pożyczkowej

  • Minimum 3 -letnie doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim

  • Zdolności przywódcze, doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych.

  • Doskonale rozwinięte umiejętności w obszarze planowania i analiz biznesowych.

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność strategicznego myślenia.

  • Biegła znajomość Excel.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

  • Mile widziane doświadczenie na rynkach finansowych

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • elastyczną forma zatrudnienia

  • samodzielne stanowisko

Klient Pracuj.pl

Rekrutacja prowadzona jest dla firmy z branży pożyczek krótkoterminowych.

Przewiń do profilu firmy