Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Assay Consulting Sp. z o.o.O firmie

Assay Consulting Sp. z o.o.

Cybernetyki 19B

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie spółką i opracowywanie długofalowych planów rozwoju firmy

  • współtworzenie i realizacja strategii opartej na utrzymaniu najwyższej jakości świadczonych usług

  • kompleksowy nadzór nad firmą i jej wynikami

  • zarządzanie kluczowymi wskaźnikami wydajności (KPI)

  • koncentracja na osiągnięciu (utrzymaniu i zwiększaniu) rentowności organizacji

  • weryfikacja i modyfikacja procedur istniejących w firmie oraz wdrażanie nowych systemów usprawniających pracę

  • zarządzanie zespołem i dbanie o jego rozwój, dostosowując działania do celów biznesowych

  • analizowanie wartości biznesowej oferowanych usług, aby dynamicznie reagować na potrzeby rynku

  • planowanie i realizacja budżetu oraz jego bieżące monitorowanie

  • planowanie i optymalizacja wykorzystania zasobów niezbędnych do realizacji projektu

  • nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi

  • rekrutacja personelu

  • analizowanie i przewidywanie sytuacji problemowych oraz znajdowanie odpowiednich rozwiązań

  • planowanie, organizacja i nadzór nad prawidłową realizacją potencjalnych procesów inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie managerskie w spółkach z sektora medycznego, działalności klinik medycznych

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii w obszarze sprzedaży, rozwoju biznesu i marketingu na rynku medycznym

  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów

  • umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów potrzebnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy

  • umiejętność planowania i wykonywania budżetu

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra znajomość procesów w działalności placówek/klinik medycznych, branży usług medycznych oraz zrozumienie oczekiwań pacjentów

  • ogólna znajomość regulacji i przepisów z zakresu prawa medycznego

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • atrakcyjny system premiowy

  • opieka medyczna najlepszych specjalistów

  • realny wpływ na strategię spółki i kierunek jej rozwoju

Grupa Assay zajmuje się m.in. działalnością inwestycyjną. Firma dokonuje inwestycji w spółki o wysokim potencjale wzrostu, zamierzających rozpocząć prowadzenie działalności lub będących na wczesnym etapie rozwoju (tzw. start-up’y). Assay zrzesza spółki z różnych segmentów rynku. Obecnie Assay poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyrektor Zarządzający dla nowoczesnego, specjalistycznego centrum medycznego.

Przewiń do profilu firmy