Oferta pracy

Dyrektor Zarządzający

RaiseadO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja strategii biznesowych i rozwojowych holdingu;

  • Nadzór nad podległymi jednostkami biznesowymi (budżety, cele, wyniki);

  • Tworzenie standardów i procedur mających na celu usprawnienie funkcjonowania holdingu;

  • Ścisła współpraca z dyrektorem finansowym i działem controllingu;

  • Uczestnictwo w rekrutacjach wyższej kadry zarządzającej;

  • Ocena efektywności i analiza biznesowa realizowanych działań;

  • Przygotowywanie raportów i analiz dla właściciela;

  • Reprezentowanie holdingu w publicznych rejestrach i przed organami państwowymi;

  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji z partnerami biznesowymi;

  • Promowanie kultury i wartości organizacji.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu w branży e-commerce, agencji marketingowej lub startupie technologicznym jako COO/CEO;

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku wyższym kierowniczym;

  • Doskonała znajomość technik zarządzania i dojrzałość managerska;

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużą organizacją, o złożonej strukturze, w dynamicznym środowisku;

  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania zasobów niezbędnych do realizacji projektu oraz efektywnej organizacji pracy;

  • Doświadczenie w obszarze Business Development Management oraz budowie i rozwoju szeroko rozumianych usług digital / e-commerce;

  • Znajomość nowoczesnych technologii informatycznych oraz metodyk zwinnego zarządzania: Scrum, Agile, Lean;

  • Nastawienie na efektywne i konsekwentne osiąganie celów - determinacja biznesowa;

  • Zdolność do przyswajania dużej ilości informacji oraz wielozadaniowość;

  • Umiejętności negocjacyjne, analityczne i optymalizacyjne;

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów oraz szybkość w podejmowaniu skutecznych decyzji;

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w tym komunikatywność, nawiązywanie i budowanie dobrych relacji interpersonalnych i biznesowych;

  • Osobowość silnego, zdeterminowanego i inspirującego lidera;

  • Biegła znajomość angielskiego.

To oferujemy

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie organizacji;

  • Szkolenia i rozwój osobisty;

  • Przyjazną atmosferę pracy z inspirującymi ludźmi;

  • Pracę w prestiżowym biurze z widokiem na Stadion Narodowy

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • 26 dni urlopu;

  • Świeże owoce, pyszną kawę i wyciskane soki z cytrusów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

  • świetnie zlokalizowane nowoczesne biuro

Raisead

Raisead to należąca do prywatnego właściciela międzynarodowa grupa kapitałowa o polskich korzeniach. Organizacja koncentruje się na prowadzeniu biznesów w sektorach takich jak eCommerce i nowe technologie. Misją Raisead jest tworzenie i rozwijanie wspaniałych biznesów, z pomocą niezwykłych ludzi.

W strukturze korporacyjnej, Raisead Holding to jednostka dominująca, która jest odpowiedzialna za kształtowanie strategii rozwoju jednostek zależnych, ich nadzór i bieżące wsparcie w codziennej działalności.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy ambitnego Dyrektora Zarządzającego, któremu nie obca presja ważnych spraw, potrzeba ciągłej nauki i doskonalenia swoich kompetencji. Jako przedstawiciel jednostki dominującej będziesz odpowiedzialny za nadzór nad wdrażaniem strategicznych inicjatyw i projektów prowadzonych na poziomie jednostki centralnej. Będziesz odpowiedzialny za codzienne wsparcie operacyjne, doskonalenie procesów oraz wdrażanie procedur.