Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

BestHR

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor
  • rekrutacja zdalna
BestHR jest ogólnopolską agencją HR. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert rekrutacyjnych.
Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy z sektora inwestycyjnego na stanowisko:

Miejsce pracy - Warszawa

Zadania na stanowisku:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju w zarządzanych organizacjach
  • Planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją procesów inwestycyjnych
  • Kontrola harmonogramów i budżetów
  • Analiza wartości biznesowej oferowanych usług
  • Podejmowanie działań optymalizujących działanie i wyniki spółek
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami współpracującymi z firmą
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Uczestnictwo w projektach z zakresu elektromobilności i nowoczesnych technologii

Oczekiwania:

  • Min. kilkuletnie doświadczenie na wyższym stanowisku menadżerskim
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sektorze FinTech
  • Bardzo dobra znajomość rynku inwestycyjnego i finansowania spółek
  • Wiedza z zakresu metodyki zarządzania dużymi projektami
  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie
  • Doświadczenie w przygotowywaniu, realizacji i nadzorowaniu budżetów
  • Umiejętność zarządzania i kierowania rozbudowanymi strukturami pracowników
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu firmami typu start-up

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój poprzez szkolenia i kursy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na strategię spółek i kierunki ich rozwoju

Zainteresowanych kandydatów/ki prosimy o przesyłanie CV
za pomocą przycisku:

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/A103; 90-557, Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.”

Ogłoszenie archiwalne