Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

JEREMY Sp. z o.o.

Odlewnicza 5

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży, produkcji i produktów

  • Prowadzenie firmy wg najlepszych standardów

  • Osiąganie założonych celów w perspektywie krótko i długo okresowej

  • Kształtowanie i realizacja strategii rozwoju firmy

  • Kształtowanie sprzedaży oraz utrzymywanie relacji z kluczowymi odbiorcami oraz dostawcami

  • Kształtowanie produkcji w tym wdrażanie i rozwój systemów typu Lean, QRM

  • Kształtowanie marketingu spółki

  • Optymalizacja procesów biznesowych i kosztów operacyjnych

  • Bieżące monitorowanie przepisów prawnych mających wpływ na działalność organizacji

  • Monitorowanie i analizowanie wyników działania organizacji

  • Nadzorowanie działań operacyjnych

  • Kierowanie podległym zespołem

  • Raportowanie do Właściciela

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wiedza i umiejętności z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży i produkcji

  • Praktyczna wiedza o obowiązujących przepisach prawnych

  • Doświadczenie sprzedażowe poparte udokumentowanymi sukcesami

  • Umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne

  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji i reagowania na zmiany rynkowe

  • Wykształcenie wyższe – techniczne/zarządzanie, mile widziane MBA

  • Znajomość języka angielskiego

  • Ambicja, silna motywacja i zaangażowanie do pracy

  • Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej podjęcia

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjach

  • Ciekawe projekty na skalę światową

  • Rozwój zawodowy poprzez różnorodność zadań

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia

Firma JEREMY działa od 1991 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży urządzeń dla branży piekarniczo-ciastkarskiej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oraz odpowiedzialnym partnerem biznesowym dla kontrahentów polskich i zagranicznych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Dyrektor Zarządzający

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać e-mailem

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.