Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

Mięta Human Capital

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kreowanie i realizacja strategii biznesowej firmy

  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie firmy, realizowanie planów krótko, średnio i długoterminowych

  • Definiowanie oraz realizacja wizji i misji firmy przy ścisłej współpracy z Radą nadzorczą i właścicielami firmy

  • Zarządzanie zespołem managerów poszczególnych obszarów (delegowanie zadań, motywowanie, inspirowanie oraz wyznaczanie celów)

  • Planowanie strategiczne w obszarze finansów, marketingu, sprzedaży i inwestycji

  • Podejmowanie kluczowych decyzji dla firmy

  • Weryfikacja analiz, prognoz finansowych, budżetów i sprawozdań finansowych

  • Bieżąca analiza konkurencji w obszarze podobnych produktów i usług

  • Nadzór i kontrola bieżących działań operacyjnych

  • Kontrola i monitorowanie wydajności podległych działów

  • Ustalanie wewnętrznych procedur służących osiąganiu celów przez firmę

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie, ekonomia, administracja)

  • Min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG

  • Doświadczenie w firmach w trakcie zmian

  • Doświadczenie w pracy z Brandem

  • Doświadczenie w zarządzaniu firmą działającą w nowoczesnych i tradycyjnych kanałach sprzedaży

  • Umiejętność scalania zespołu, umiejętności przywódcze

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

  • Otwartość na zmiany, operatywność i kreatywność

  • Silnej motywacji do osiągania założonych celów

  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie i umiejętność strategicznego myślenia

To oferujemy

  • Interesującą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, dostarczającą wiele satysfakcji zawodowej

  • Realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Praktyczną możliwość kształtowania przyszłości firmy oraz jej sukcesów

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowaną umowę (umowa o pracę lub B2B)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system wynagrodzeń

  • Rozwój zawodowy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • System premiowy

Dla naszego klienta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisku Dyrektora Zarządzającego. Wykorzystując swoje doświadczenie staniesz się częścią firmy z obszaru zdrowej żywności. Brand tworzą najbardziej rozpoznawalne w Polsce twarze ze świata sportu i zdrowego stylu życia. Zakres działalności obejmują zdrowe przekąski, napoje oraz suplementy diety. Będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za prowadzenie całego przedsięwzięcia, kierowanie zespołem managerów i aktywny rozwój firmy.

Przewiń do profilu firmy