Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Zarządzający

TRINITY HOUSE

  • Rozbrat 44A
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Dyrektor/Prezes
  • rekrutacja zdalna

Rozbrat 44A

Warszawa

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem nieruchomości, skoncentrowanym na jakości obsługi naszych klientów, działając w wielu sektorach rynku nieruchomości w Polsce. Do naszego biura w Warszawie poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Dyrektor Zarządzający.

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia w branży nieruchomości (min. 2 lata)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem agentów nieruchomości
  • dobrej znajomości zasad marketingu nieruchomości
  • kreatywności, zaangażowania i przedsiębiorczości
  • doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży, negocjacjach oraz wycenie nieruchomości
  • doskonałej organizacji własnej pracy oraz niezależności
  • zarządzania budżetem oraz osiągania celów sprzedażowych
  • znajomości języka angielskiego (min. poziom komunikatywny).
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

Twoje zadania:

  • prowadzenie oraz rekrutacja zespołów sprzedażowych,
  • prowadzenie szkoleń wdrożeniowych dla nowych agentów,
  • współtworzenie P&L oraz kontrola budżetu
  • wyznaczanie oraz pilnowanie realizacji celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • współtworzenie innowacyjnego biura nieruchomości opartego o nowe technologie
  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • elastyczny czas oraz miejsce pracy
  • nowoczesne narzędzia technologiczne
  • telefon służbowy, laptop, samochód

Ogłoszenie archiwalne