Logo Pracuj.pl

Dyrektor zarządzający

BEWER SERVICE SP. Z O.O. SP. K.O firmie

BEWER SERVICE SP. Z O.O. SP. K.

Jubilerska 8

Praga-Południe

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy Spółki we wszystkich jej obszarach,
  • Zwiększanie obrotów i zysków Spółki, stałe poszerzanie portfela nowych klientów i rozszerzenie zasięgu na nowe miasta i województwa,
  • Współpraca z Zarządem Spółki nad wyznaczaniem strategii firmy i wprowadzeniu działań operacyjnych,
  • Regularne raportowanie do Zarządu wyników bieżącej pracy,
  • Delegowanie zadań podległemu zespołowi dyrektorów i kierowników poszczególnych działów,
  • Zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i kontrola płynności finansowej,
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy oraz pozyskiwanie nowych źródeł przychodu,
  • Kontrola i nadzór nad realizacją budżetu spółki,
  • Planowanie i optymalizacja kosztów spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki związane z zarządzaniem)
  • Znajomość branży usług sprzątających lub pochodnych,
  • Udokumentowane sukcesy w zarządzaniu organizacją,
  • Znajomość zasad ekonomii, planowania, zarządzania procesami, analizy finansowej i rachunkowości zarządczej,

To oferujemy

  • Prace w nowoczesnej i stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wysokie wynagrodzenie podstawowe + wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników,
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Firma sprzątająca BEWER powstała i nieprzerwanie funkcjonuje od 2013 roku. Nasz cel to osiągnięcie pozycji lidera branży usług sprzątających w kraju. Firma wyróżniona w ostatniej edycji Gepardów Biznesu. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy najlepszego w branży kandydata na stanowisko Dyrektor Operacyjny w Firmie Sprzątającej. Poszukujemy osoby ceniącej stabilne zatrudnienie oraz takiej, która potrafi troszczyć się o pozytywny wizerunek marki. Jeżeli uważasz, że jesteś najlepszym kandydatem na to stanowisko, zwróć na siebie uwagę, wysyłając nam swoje CV ze zdjęciem i napisz dlaczego to Ciebie powinniśmy zaprosić na rozmowę rekrutacyjną i zatrudnić na stanowisku: Dyrektor Zarządzający. Zapraszamy do przesyłania aplikacji!

Dyrektor zarządzający, Jubilerska 8, Praga-Południe, Warszawa