Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zarządzający

ITAN sp. z o.o.

10 00060 000 netto (+ VAT) / mies.

Piękna 49

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i realizacja strategi na lata 2023-2025

  • Komunikacja się z działem marketingu

  • Komunikacja się z działem IT

  • Wprowadzanie systemów takich jak CRM

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Rozwój nowych działów handlowych i pomoc w budowaniu oddziałów międzynarodowych

  • Bieżąca weryfikacja wypłacalności nowych i bieżących kontrahentów

  • Bieżąca analiza rynków sprzedaży i modyfikacja portfolio

  • Rekrutacja

  • Raportowanie do Prezesa firmy w sposób regularny i uporządkowany

  • Komunikacja z Dyrektorami z innych krajów europejskich

  • Współtworzenie kultury organizacji

  • Współtworzenie prognozy zakupowo-sprzedażowej

  • Bieżąca analiza finansowa Spółki

Nasze wymagania

  • Do pracy na tym stanowisku potrzebne będą:

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w handlu

  • wysoka kultura osobista

  • prawo jazdy kategorii B

  • język angielski

  • zapał do ciągłego rozwoju i pracy

To oferujemy

  • Prowizje od sprzedaży

  • Telefon i komputer służbowy wysokiej klasy

  • Samochód służbowy

  • Nowoczesne biura w Warszawie, Berlinie oraz we Włocławku

  • Możliwość rozwoju międzynarodowych rynków sprzedaży i oddziałów

  • Pracę z młodym, prężnym zespołem z wielkimi ambicjami, spójną wizją i jednym celem

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

SOLITAN (www.solitan.pl) to prężnie działająca hurtownia odnawialnych źródeł energii . W związku z tworzeniem nowych oddziałów zagranicznych i rozszerzającym się portfolio powiększamy zespół, który będzie współtworzył EUROPEJSKIE CENTRUM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII - fotowoltaika, pompy ciepła, ładowarki elektryczne, carport'y, agregaty = nowoczesny kompleks OZE.

SOLITAN jest marką rodzinnej spółki ITAN, która od ponad 25 lat działa w handlu międzynarodowym. W swojej grupie poza hurtownią posiadamy duży portfel projektów elektrowni fotowoltaicznych, który cały czas się powiększa. Zasięg firmy wykracza dzisiaj poza granice Polski, rozwijamy oddziały zagraniczne w Niemczech i na Bałkanach, a praca u nas gwarantuje duże możliwości rozwoju. Obecnie tworzony model hurtowni OZE chcemy w najbliższych latach przenosić na wiele światowych rynków, nie tylko w Europie.

Zapraszamy do współpracy każdego, kto równie jak my - oczekuje wielkiego BOOM w rozwoju swojej kariery!