Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Dyrektor zarządzający

BANK ŻYWNOŚCI SOS W WARSZAWIE

10 00013 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Stanisława Bodycha 97

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżące zarządzanie operacyjne BŻ SOS,

  • zarządzanie zespołem BŻ SOS i jego pracą (osoby zaangażowane w działania merytoryczne, pracujące w magazynie żywności, dziale fundraisingu, zajmujące się administracją i działaniami komunikacyjnymi),

  • udział we współtworzeniu strategii BŻ SOS oraz jej wdrażaniu w oparciu o roczne plany działania oraz strategię fundraisingu,

  • tworzenie i zarządzanie rocznym budżetem BŻ SOS,

  • zarządzanie obiegiem informacji oraz komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej,

  • dbałość o wewnętrzne regulaminy, realizację polityki ochrony danych osobowych (we współpracy z inspektorem RODO),

  • współpraca z partnerami i darczyńcami oraz nadzór nad realizacją partnerstw strategicznych BŻ SOS,

  • nadzór nad przygotowywaniem obowiązkowych rocznych sprawozdań z działalności organizacji oraz zbiórek publicznych,

  • nadzór nad przygotowywaniem sprawozdań wewnętrznych oraz sprawozdań z realizacji zadań publicznych, dotacji,

  • reprezentowanie BŻ SOS na zewnątrz, w kontaktach z partnerami i innymi interesariuszami.

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym, operacyjnym, w tym związanym z zarządzaniem finansowym (budżetem organizacji/ instytucji),

  • znajomość specyfiki działania sektora pozarządowego i/lub doświadczenie zawodowe w sektorze pozarządowym,

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętności motywowania i wspierania osób w zespole, określania celów i planowania ich wdrażania oraz oceny realizacji,

  • samodzielność i bardzo dobrej organizacji pracy własnej i zespołowej,

  • umiejętność strategicznego planowania i przekładania strategii na plany działania,

  • inicjatywa w działaniu i umiejętności samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji,

  • umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • otwartość na zmiany,

  • wykształcenie wyższe, chętnie w zakresie zarządzania,

  • umiejętność pracy w oparciu o narzędzia zdalne/internetowe do organizacji i pracy zespołowej,

  • Jeśli widzisz siebie w tej roli, to zaaplikuj oraz prześlij na adres [email protected] odpowiedź na pytanie: Jakie 3 kluczowe wyzwania widzisz w zarządzaniu Bankiem Żywności SOS w Warszawie?

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,

  • wynagrodzenie w kwocie brutto w przedziale 10 000 – 13 000 zł (w zależności od doświadczenia i formy zatrudnienia),

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego w organizacji z dużym doświadczeniem w obszarze niemarnowania żywności i pomocy społecznej,

  • dofinansowanie szkoleń,

  • pracę z sensem.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Bank Żywności SOS w Warszawie jest fundacją założoną przez Jacka Kuronia, która od 29 lat ratuje żywność przed zmarnowaniem i przekazuje ją osobom potrzebującym. Współpracujemy z producentami i dystrybutorami żywności, organizujemy zbiórki żywności w sklepach i firmach, uczymy jak nie marnować jedzenia, pomagamy mniejszym NGO organizować pomoc żywnościową osobom potrzebującym. Działamy na terenie Warszawy i okolic. Uratowana przez nas żywność systematycznie trafia do ponad 50 000 osób żyjących w ubóstwie za pośrednictwem 160 lokalnych organizacji. Nasz zespół to 17 osób, dla których misja fundacji to nie tylko hasło zapisane w statucie.

Nasza siedziba mieści się przy ul. Stanisława Bodycha 97 w Regułach k. Warszawy. Jednak ze względu na bardzo bliską odległość, w ogłoszeniu podaliśmy lokalizację Warszawa.