Dyrektor Zespołu Kontraktów - Zespół Realizacji Mostów Stalowych

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A.

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i bieżące zarządzanie projektem;

  • Przygotowanie budżetów budowy, ich zatwierdzenie w spółce i nadzór nad realizacją;

  • Kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa realizowanych projektów;

  • Udział w pozyskiwaniu projektów;

  • Tworzenie budżetów i harmonogramów;

  • Koordynacja prac projektantów i firm projektowych;

  • Monitorowanie projektów pod kątem zachowania terminów i zgodności z budżetem;

  • Wyszukiwanie i wybór podwykonawców, dostawców;

  • Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami i dostawcami;

  • Reprezentowanie spółki przed Inwestorem i przedstawicielami administracji państwowej;

  • Zarządzanie zespołem, Budowanie zespołu i jednoczenie jego członków wokół realizacji wspólnych celów, udzielanie merytorycznego i organizacyjnego wsparcia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - magister budownictwa;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Język angielski / niemiecki na poziomie min. B2;

  • Orientacja na wynik;

  • Dbanie o innowacyjność;

  • Odpowiedzialność;

  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

  • dzień wolny od pracy w urodziny/imieniny

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą opcji APLIKUJ. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną, mającą status generalnego wykonawcy. Swoim kontrahentom oferuje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń, głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego. Dodatkowo, spółka oferuje m.in. obsługę inwestorską, a także realizację obiektów ochrony środowiska.

Przewiń do profilu firmy