Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor zespołu programistów

A2 CUSTOMER CARE sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem 15+ Programistów SAP ABAP, SAP FIORI realizujących prace związane z implementacją rozwiązań SAP oraz bieżące zlecenia i wnioski o zmianę zgłaszane przez naszych Klientów,

  • Współpraca z Kierownikami Projektów zlecającymi zadania w zakresie priorytetów oraz terminów realizowanych zadań,

  • Bieżące monitorowanie realizowanych zadań i postępów w zespole,

  • Wsparcie zespołu konsultantów na etapie analizy i przygotowania specyfikacji programistycznych,

  • Wsparcie zespołu handlowego – presales,

  • Organizacja transferu wiedzy w zespole i firmie,

  • Cykliczne planowanie szkoleń rozwojowych i podnoszących umiejętności i kompetencje w zespole,

  • Rozwój nowych technologii i narzędzi programistycznych SAP i non SAP,

  • Planowanie rozwoju działu (we współpracy z Zarządem Spółki),

  • Udział w projektach wdrożeniowych i developerskich w charakterze eksperta lub architekta,

  • Zapał i chęć do pracy zorientowanej na wyniki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe;

  • Min. 5 lata doświadczenia w pracy jako programista ABAP, Fiori, technologie non SAP,

  • Min. 3 lata doświadczenia w kierowaniu zespołem projektowym lub zadaniowym w dużych projektach,

  • Umiejętność zarządzania zespołem pracującym zdalnie w rozproszonych lokalizacjach,

  • Ponadprzeciętna komunikatywność,

  • Fascynacja nowymi technologiami i chęć stałego podnoszenia kwalifikacji swoich i zespołu.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, rób to razem z nami, np.: możliwość uczestniczenia w szkoleniach certyfikowanych SAP i nonSAP, masz inny pomysł... każda fajna idea jest warta rozmowy,

  • Pracę w miłym zespole zaangażowanych osób,

  • Pakiet opieki medycznej,

  • Atrakcyjny system wynagradzania i premiowania oparty na osiąganych wynikach,

  • Bezpłatne ubezpieczenie na życie,

  • Kartę Multisport,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B.

O nas

Jesteśmy wiodącą Polską firmą realizującą największe projekty doradcze, wdrożeniowe oraz migracyjne w zakresie usług i produktów SAP w Polsce. Specjalizujemy się w systemach SAP for Utilities, SAP Hybris Billing, SAP CRM, w tym SAP CRM for Utilities, oraz Ariba. Dołącz do nas i weź udział w innowacyjnych projektach spółki A2 Customer Care!