Oferta pracy
DZ/DSSB/02/2022

Dyrektor Zespołu Sieci Sprzedaży Bezpośredniej

Unum Życie TUiR S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze dzień
    do: 17 sie 2022
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • dyrektor
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie w firmie o silnie ukształtowanej kulturze organizacyjnej,

  • rekrutacja i rozwój zespołu sprzedaży,

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych i biznesowych w obszarze sprzedaży bezpośredniej, w segmencie klientów MSP,

  • wspieranie członków zespołu w rozwoju kompetencji i budowaniu portfela klientów grupowych,

  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień oraz działań mających wpływ na realizację celów,

  • osoba zatrudniana będzie musiała złożyć oświadczenie o nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 15 grudnia 2017 r. o dystrybucji ubezpieczeń (Dz.U. z 2017 r. poz. 2486 z późn. zm.).

Nasze wymagania

  • poparte dotychczasowymi osiągnięciami doświadczenie w orientacji na cel i sprzedaży grupowych ubezpieczeń na życie,

  • sprawności w prowadzeniu skutecznej rekrutacji zespołu sprzedażowego i utrzymywaniu jego motywacji i stabilności,

  • kompetencje w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,

  • predyspozycje liderskie w pracy zespołowej i odpowiedzialność biznesowa definiowana jako szacunek dla potrzeb Klienta,

  • orientacja na pracę zespołową, motywowanie pracowników oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,

  • sprawne poruszanie się w obszarze ubezpieczeń grupowych na życie,

  • samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań,

  • gotowość do podróży służbowych na terenie Polski,

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość pakietu MS OFFICE,

  • wysoka kultura i osobista i etyka pracy,

  • wyksztalcenie wyższe.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju i samorealizacji w firmie tworzącej wyjątkowe środowisko pracy oparte na szacunku i wartościach: uczciwości, odpowiedzialności i zaangażowania,

  • dbałość o pracowników i wspieranie ich w realizacji ambicji oraz w osiąganiu sukcesów,

  • możliwość wpływania na rozwój i pracę w linii biznesowej firmy, która dynamicznie się rozwija i sukcesywnie zwiększa swój udział w wynikach przedsiębiorstwa,

  • stabilną i długofalową współpracę w oparciu o własna działalność gospodarczą – umowę agencyjną,

  • atrakcyjny i transparentny system wynagradzania składający się z comiesięcznej części stałej oraz premii uzależnionej od realizacji planu sprzedaży i osiągania ustalonych celów w zdefiniowanym systemie zadaniowym,

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie,

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (z możliwością wykorzystywania w celach prywatnych), laptop, telefon komórkowy,

  • pracę w profesjonalnym systemie CRM i wsparcie dla zespołów sprzedażowych w pozyskiwaniu potencjalnych klientów – system „leadów” sprzedażowych.

Tak się u nas pracuje