Oferta pracy

Dyrektor Zespołu Sprzedaży

Generali

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem agentów wyłącznych

  • Zapewnienie realizacji zakładanych planów sprzedażowych

  • Rekrutacja, budowanie i rozwój efektywnego zespołu sprzedażowego

  • Rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole

  • Dbałość o najwyższą jakość usług oraz standardy obsługi klienta

  • Prowadzenie działań mających na celu zdobycie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży w firmie ubezpieczeniowej lub instytucji finansowej, poparte sukcesami

  • Umiejętność skutecznej rekrutacji podległych współpracowników

  • Znajomość branży ubezpieczeniowej, szczególnie produktów ubezpieczeń na życie

  • Znajomość procesów sprzedaży i technik negocjacji

  • Umiejętność prowadzenia szkoleń dla pracowników struktur sprzedaży

  • Silna orientacja na osiągnięcie wyznaczonych celów

  • Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich

  • Cykliczne szkolenia, udział w grupach fokusowych

  • Możliwość realizowania własnych inicjatyw

  • Wynagrodzenie trzyskładnikowe – stała kwota, prowizja od sprzedaży i premia kwartalna

  • Narzędzia pracy – biuro, laptop, telefon, karta paliwowa

  • Portfel klientów

  • Szczególne warunki współpracy dla menedżera z zespołem

  • Kampanie sprzedażowe

  • Udział w projekcie rozwoju sieci i oferty produktowej

  • Współpraca w dobrej atmosferze, w zespole nastawionym na poszukiwanie nowych rozwiązań i wymianę doświadczeń