Ta oferta pracy jest nieaktualna od 218 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Zespołu Sprzedaży

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 2017-10-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tax Care S.A. poszukuje kandydatów / kandydatek do pracy w placówce partnerskiej Idea Banku na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Zarządzanie zespołem Ekspertów Biznesowych,
    • Doradztwo i sprzedaż klientom najkorzystniejszych produktów finansowych oraz usług księgowych w profesjonalny sposób,
    • Rekrutacja i koordynowanie działań podległego zespołu oraz dbanie o rozwój wiedzy produktowej i kompetencji sprzedażowych,
    • Realizacja założonych dla podległego oddziału planów sprzedażowych oraz celów jakościowych,
    • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta, zgodnej ze standardami i utrzymywanie najwyższego poziomu satysfakcji klientów banku,
    • Budowa pozytywnego wizerunku marki na lokalnym rynku przedsiębiorstw.

    Wymagania:

    • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, poparte sukcesami w zarządzaniu zespołem sprzedażowym,
    • Wykształcenie wyższe – preferowane o profilu ekonomicznym,
    • Wysoki poziom kompetencji związanych z zarządzaniem i motywowaniem zespołu,
    • Umiejętność budowania relacji w zespole, opartych na zaangażowaniu i nastawieniu na sukces,
    • Znajomość technik sprzedaży oraz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • Samodzielność i zorientowanie na osiąganie założonych celów biznesowych,
    • Postawa otwarta na ciągłe podnoszenia swoich kompetencji.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie umożliwiające osiągnięcie wysokich bonusów od sprzedaży,
    • Pracę w strukturach nieustannie rozwijającej się sieci sprzedaży,
    • Rozbudowany system szkoleń podnoszących poziom kwalifikacji zawodowych, realizowanych za pośrednictwem Akademii Finansów,
    • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą,
    • Bogaty pakiet benefitów: platforma językowa, karta Multisport, prywatna opieka medyczna.
    Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV zawierające informacje, o których mowa w art. 22¹ § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest Tax Care SA z siedzibą przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym do realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania.