Logo Pracuj.pl

Dyrektor Zespołu Sprzedaży

GeneraliO firmie

  • Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • kontrakt B2B
  • dyrektor
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie podległym zespołem agentów wyłącznych
  • Zapewnienie realizacji zakładanych planów sprzedażowych
  • Rekrutacja, budowanie i rozwój efektywnego zespołu sprzedażowego
  • Rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole
  • Dbałość o najwyższą jakość usług oraz standardy obsługi klienta
  • Prowadzenie działań mających na celu zdobycie nowych klientów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu zespołem sprzedaży w firmie ubezpieczeniowej lub instytucji finansowej, poparte sukcesami
  • Umiejętność skutecznej rekrutacji podległych współpracowników
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej, szczególnie produktów ubezpieczeń na życie
  • Znajomość procesów sprzedaży i technik negocjacji
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń dla pracowników struktur sprzedaży
  • Silna orientacja na osiągnięcie wyznaczonych celów
  • Wysokie standardy etyczne oraz dbałość o jakość pracy

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji menedżerskich
  • Cykliczne szkolenia, udział w grupach fokusowych
  • Możliwość realizowania własnych inicjatyw
  • Wynagrodzenie trzyskładnikowe – stała kwota, prowizja od sprzedaży i premia kwartalna
  • Narzędzia pracy – biuro, laptop, telefon, karta paliwowa
  • Portfel klientów
  • Szczególne warunki współpracy dla menedżera z zespołem
  • Kampanie sprzedażowe
  • Udział w projekcie rozwoju sieci i oferty produktowej
  • Współpraca w dobrej atmosferze, w zespole nastawionym na poszukiwanie nowych rozwiązań i wymianę doświadczeń

Dyrektor Zespołu Sprzedaży, Toruń