Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor żłobka

  • Wołów, Brzeg Dolny, Chojnów, dolnośląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 09.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z realizacją projektu „Legnickie Pole, Wołów i Brzeg Dolny – nowe żłobki to nowe szanse na rynku pracy” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego ogłaszamy nabór na stanowisko:
    Miejsce pracy: Brzeg Dolny, Chojnów, Wołów

    Zakres Obowiązków:

    • zapewnienie warunków do prawidłowej działalności wychowawczej, opiekuńczej i edukacyjnej
    • wsparcie koordynatora projektu podczas realizacji prac adaptacyjnych oraz wyposażenia placówki
    • ustalenie programu edukacyjnego oraz kontrola jego przestrzegania w placówkach
    • prowadzenie dokumentacji placówki
    • przygotowywanie sprawozdań z działania placówek
    • kontakt z rodzicami w bieżących sprawach
    • roczny okres rozliczeniowy w trybie równoważnym

    Wymagania na stanowisko:

    • wykształcenie wyższe
    • co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi
    • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu placówką dla dzieci
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pół etatu, w dogodnych godzinach
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • dobrą atmosferę w pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz inicjatyw
    Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie za pośrednictwem przycisku aplikowania.

    Do dokumentów należy załączyć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)