Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyrektor Żłobka

FUNDACJA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO BRATNIAK

Bydgoska 19B

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie, planowanie, organizowanie oraz kontrola nad działalnością żłobka zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz statutem żłobka;

  • Uzgadnianie z organem, który utworzył Żłobek zasad organizacji placówki z uwzględnieniem potrzeb dzieci korzystających z usług Żłobka;

  • Zapewnienie należytego stanu higieniczno – sanitarnego Żłobka oraz warunków bezpieczeństwa dzieci i personelu na terenie Żłobka,

  • Zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i właściwej opieki pielęgnacyjnej, opiekuńczej oraz edukacyjno-wychowawczej z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego dziecka;

  • Pełnienie funkcji pracodawcy wobec pracowników żłobka (bez zatrudniania i zwalniania);

  • Właściwe i zgodne z przepisami dysponowanie środkami finansowymi;

  • Prowadzenie procesu rekrutacji dzieci i związanej z tym dokumentacji;

  • Zarządzanie powierzonym majątkiem i jego należyte zabezpieczenie;

  • Terminowe i rzetelne realizowanie zadań, sporządzanie sprawozdawczości;

  • Ustalanie i zatwierdzanie planów działalności jednostki;

  • Praca z dziećmi w charakterze opiekuna;

  • Budowa pozytywnego wizerunku żłobka i doskonalenie standardów opieki w żłobku;

  • Realizacja innych czynności wynikających z zadań obsługi finansowej, administracyjnej oraz organizacyjnej jednostki.

Nasze wymagania

  • I. Wymagania niezbędne w stosunku do kandydata (formalne):

  • Wymagania określone w art. 18 ustawy z dnia 4 lutego 2011 o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 (t.j. Dz.U. z 2018 r. poz. 603 ze zmianami)

  • Obywatelstwo polskie;

  • Wykształcenie wyższe i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi lub co najmniej wykształcenie średnie oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi (preferowane kwalifikacje: opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pielęgniarstwo/położnictwo);

  • Uwaga: osoby, które nie spełnią wszystkich wymagań niezbędnych (formalnych) nie zostaną dopuszczone do udziału w prowadzonym postępowaniu.

  • II. Wymagania dodatkowe (będące przedmiotem oceny):

  • Opracowanie koncepcji pracy Żłobka UJ „Żaczuś” zawierającej uwarunkowania prawne, ekonomiczne i organizacyjne podmiotu;

  • Znajomość ustawy o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 oraz rozporządzenia w sprawie wymagań lokalowych i sanitarnych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych;

  • Znajomość przepisów prawa pracy, w szczególności kodeksu pracy;

  • Znajomość zasad zarządzania oraz predyspozycje do realizacji zadań pracodawcy; umiejętność organizacji pracy i kierowania zespołem pracowników;

  • Umiejętność sprawnego działania w sytuacjach stresowych;

  • Komunikatywność, poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania;

  • Gotowość do samodoskonalenia, kreatywność, wysoka kultura osobista;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Pierwsza umowa o pracę zawierana jest na czas określony 3 miesięcy. Po tym okresie możliwe jest zawarcie kolejnej umowy o pracę na czas nieokreślony;

  • Wymiar czasu pracy - 1 etat,

  • Miejsce pracy - Żłobek Uniwersytetu Jagiellońskiego „Żaczuś”, ul. Bydgoska 19B, 30-056 Kraków

  • Wymagane dokumenty aplikacyjne w zaklejonej kopercie, opatrzonej imieniem i nazwiskiem, adresem do korespondencji oraz nr telefonu Kandydata, z dopiskiem "Nabór na stanowisko Dyrektora Żłobka UJ „Żaczuś”, należy składać osobiście w Biurze Zarządu Fundacji „Bratniak”, ul. Piastowska 47 (DS. Piast) lub przesłać na wskazany adres: Biuro Zarządu Fundacji Studentów i Absolwentów UJ „Bratniak” ul. Piastowska 47, 30-067 Kraków, do dnia 17 sierpnia 2022 roku, do godziny 15:00.

  • Złożenie oferty nie powoduje żadnych zobowiązań wobec stron.

  • Oferty niekompletne lub które wpłyną po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane i zostaną zwrócone nadawcy.

  • Kandydaci, którzy spełnią wymogi formalne, zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

  • termin rozpoczęcia pracy na stanowisku – 01.09.2022 r.