Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyrektor Żłobka

  • Kraków, małopolskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lovely Kids Group Michał Solecki

    Miejsce pracy: Kraków

    Nowy niepubliczny żłobek Mały Łobuz zlokalizowany w Krakowie w Dzielnicy Grzegórzki przy. ul. Cystersów 20, poszukuje kandydata na stanowisko Dyrektora żłobka z funkcją opiekuna.

    Zakres obowiązków Dyrektora:

    • Rekrutowanie, szkolenie i dbanie o rozwój pracowników,
    • Organizowanie pracy placówki zgodnie z przyjętymi procedurami
    • Odpowiedzialność za jakość i wyniki pracy placówki
    • Nadzór nad pracownikami pedagogicznymi placówki
    • Nawiązywanie relacji oraz bieżąca współpraca z rodzicami
    • Raportowanie wyników pracy do właściciela placówki
    • Zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci w żłobku
    • Prowadzenie dokumentacji placówki

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe pedagogiczne i co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy z dziećmi lub co najmniej wykształcenie średnie lub średnio branżowe oraz 5 lat doświadczenia w pracy z dziećmi.
    • Osoba otwarta i komunikatywna, mającą pogodne nastawienie do kadry,  rodziców i dzieci.
    • Osoba ambitna, gotowa do podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Niekaralność

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę,
    • Atrakcyjne warunki finansowe,
    • Stabilne warunki zatrudnienia,
    • Rozwój zawodowy,
    • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
    • Elastyczne godziny pracy w godzinach  7.00 – 17.30.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Administratorem danych jest Lovely Kids Group Michał Solecki z siedzibą przy ul. Cystersów  20/1+2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Lovely Kids Group Michał Solecki moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Lovely Kids Group Michał Solecki.