Oferta pracy

Dyrektorka / Dyrektor Centrum Dystrybucyjnego

LPP S.A.O firmie

  • Brześć Kujawski

    Brześć Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie nowo powstałym i nowoczesnym Centrum Dystrybucji o powierzchni 75 000 m2

  • Zbudowanie i zarządzanie podległym zespołem (docelowe zatrudnienie 1000 osób)

  • Zapewnienie poprawności, jakości i terminowości realizacji procesów dla klienta wewnętrznego, we współpracy z pozostałymi działami firmy

  • Projektowanie i wdrażanie strategii zapewniającej rozwój Centrum Dystrybucyjnego

  • Zwiększanie produktywności oraz optymalizacja procesów operacyjnych w podległym obszarze

  • Wspieranie procesów planowania w celu ciągłego doskonalenia oraz redukcji kosztów operacyjnych

  • Zarządzanie budżetem, ustalanie i monitoring wskaźników KPI oraz raportowanie

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. pięcioletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyka lub zarządzanie)

  • Znasz branżę i zagadnienia z obszaru logistyki magazynowej

  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników

  • Jesteś zorientowana/y w rozwiązaniach informatycznych wspierających logistykę

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość systemu typu WMS, programu MS Excel

  • Jesteś otwarta/y na zmiany i potrafisz działać w sposób samodzielny

  • Posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy

  • Posiadasz umiejętność wyznaczania celów i ich egzekwowania

  • Znasz język angielski w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na organizację procesów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i narzędzia pracy

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy