Oferta pracy

Dysponent

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Jelenia Góra, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DysponentNumer ref.: Miejsce pracy: Radomierz

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na  4 kontynentach.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1200 pracowników.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającym się i ukierunkowanym na nowe technologie przedsiębiorstwie produkcyjnym;
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zimowe oraz comiesięczne dofinansowanie do żłobków / przedszkoli dzieci pracowników, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, kantynę zakładową),
  • nowoczesne narzędzia pracy, możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju kariery zawodowej w zespole specjalistów,
  • nowoczesne narzędzie do komunikacji wewnętrznej (aplikacja na smartfona).

GłÓwne zadania na stanowisku:

  • zapewnienie ciągłości produkcji i realizacji dostaw do klientów wewnętrznych i zewnętrznych;
  • dyspozycja gospodarką opakowaniową w przedsiębiorstwie;
  • rozliczanie inwentaryzacji;
  • optymalizacja sposobów i technik pakowania komponentów;
  • zamawianie opakowań dla potrzeb bieżącej produkcji w zakładzie;
  • organizację transportów, dbałość o profesjonalny kontakt z klientami i dostawcami;
  • utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych zgodnie z klasyfikacją ABC;
  • uzgadnianie planowanej produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny - język angielski będzie dodatkowym atutem);
  • doświadczenia w firmie produkcyjnej w działach logistyki, zakupów, sprzedaży (np. praktyki studenckie, staże, mile widziane w obszarze opakowań);
  • doświadczenia w kontaktach międzynarodowych / w szczególności w języku niemieckim;
  • bardzo dobrej znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, Word);
  • zdolności analitycznych, planistycznych i skrupulatności;
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych z innymi ludźmi.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv klikając przycisk Aplikuj,
w tytule wpisując nazwę stanowiska.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy