Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dysponent (k/m)

  • Lwówek Śląski, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART- Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od 20 lat.

    Od dwóch lat pozostajemy w fazie intensywnego rozwoju związanego z uruchamianiem nowych projektów. Rozbudowaliśmy nasz zespół o 30% i nadal pracujemy nad jego wzmocnieniem, w związku z tym aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Lwówek Śląski

    Opis stanowiska pracy:

    • kontakt z dostawcami
    • wyszukiwanie ofert dla materiałów produkcyjnych
    • składanie zapytań ofertowych do dostawców.
    • zamawianie materiałów bezpośrednio produkcyjnych
    • zapewnienie odpowiednich stanów magazynowych
    • analiza zapotrzebowania materiałowego

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe, preferowane logistyczne lub techniczne
    • dobra znajomość obsługi komputera (Excel)
    • podstawowa znajomość tematyki z zakresu sterowania zapasami
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - warunek konieczny
    • mile widziana znajomość modułu SAP MM

    Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.

    Aplikacje zawierające CV w języku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem Pracuj.pl.