Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dysponent /-ka

Diebel SystemTransport GmbH

  • Wustermark k. Berlina, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jesteś odpowiedzialny za codzienne planowanie pracy naszych samochodów ciężarowych.

  • Zapewniasz kierowcom kompleksowe wsparcie w ich codziennej pracy.

  • Odpowiadasz za kompletną realizację zleceń, w tym nadzór nad terminowością procesów, będąc w stałym kontakcie z naszymi klientami.

  • Jesteś odpowiedzialny za monitorowanie przepisów i wymogów prawnych, takich jak czas jazdy i odpoczynku kierowcy

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (spedycja, logistyka) lub doświadczenie na stanowisku spedytor lub dysponent w branży pokrewnej.

  • Jesteś komunikatywny i potrafisz dobrze porozumiewać się w języku niemieckim i polskim.

  • Posiadasz solidne doświadczenie w planowaniu, najlepiej wiedzę specjalistyczną w zakresie realizacji zleceń transportowych.

  • Twoje podejście do pracy jest perspektywiczne, uporządkowane, samodzielne i zorientowane na klienta.

  • Lubisz pracować w zespole i posiadasz zdolności negocjacyjne.

  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym i w weekendy.

To oferujemy

  • Masz szansę zarobić naprawdę dobre pieniądze.

  • Zostaniesz przeszkolony do momentu, aż poczujesz się pewnie.

  • Twoi współpracownicy to wspaniali ludzie: solidni, odpowiedzialni, chętni do dawania, zorientowani na pracę zespołową.

  • Korzystasz z płaskiej hierarchii i dobrze rozwiniętej kultury rozwiązywania konfliktów.

  • Pracujesz w systemie zmianowym z ustalonymi godzinami pracy.

Masz pytania? Zadzwoń:

  • +48 788 800 060,

  • +49 33233 30 30 277

  • WWW.WIR-SIND-DIEBEL.DE