Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Dysponent

Reinert Logistic GmbH&Co.KGO firmie

  • Schleife, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Reinert Logistics GmbH & Co. KG

 To 30 lat działalności na rynku transportowym.

Ponad 550 pojazdów i ponad 900 pracowników.
Dysponent
Opis stanowiska:
  • Dysponowanie pojazdami własnej floty dla transportu lokalnego oraz dalekobieżnego
  • Zarządzanie personelem (kierowcy)
  • Podtrzymywanie dobrych relacji z kierowcami oraz ciągła współpraca

Oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego w zakresie TSL i pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziany skończony kierunek szkoły średniej lub studiów w zakresie TSL
  • Motywacji do pracy i zaangażowania
  • Gotowości do podjęcia pracy na terenie Niemiec  Schleife 02959
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Angielski będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w niemieckiej nowoczesnej Firmie Transportowo-Logistycznej, gdzie jest ponad 550 pojazdów oraz ponad 900 pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Reinert Logistic z siedzibą w Mulkwitz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Ogłoszenie archiwalne