Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Heisterkamp Transport Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Heisterkamp Transport Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Heisterkamp Transport Sp. z o.o.

Dysponent w transporcie międzynarodowym

Heisterkamp Transport Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 12 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie oraz koordynacja pracy kierowców

  • pomoc kierowcom w rozwiązywaniu problemów dotyczących realizacji zleceń

  • optymalizacja trasy

  • kontakt z klientem

Nasze wymagania

  • dobrze znasz angielski lub niemiecki

  • swobodnie poruszasz się w MS Office, a szczególnie w Excelu

  • jesteś odpowiedzialny/-a, samodzielny/-a i rzetelny/-a

  • chętnie współpracujesz w zespole

  • umiesz pracować pod presją czasu

  • wiesz, jak zoptymalizować koszty transportu

  • posiadasz doświadczenie w branży logistycznej (mile widziane)

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • szkolenia

  • świąteczne bonusy

  • imprezy integracyjne

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • wsparcie w realizacji zadań i celów

  • komfortowe miejsce pracy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu.

Koncepcja ta powstała z prostej przesłanki - to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania naczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dostarcza zatem „koła”, to znaczy ciągnik z wykwalifikowanym kierowcą.

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie sprawnie zarządzać planem pracy kierowców oraz rzetelnie i sumiennie zajmie się niżej wymienionymi obowiązkami.

Przewiń do profilu firmy