Dyspozytor - Asystent kierownika transportu krajowego i międzynarodowego

PROGRESS LOGISTIC Katarzyna TrzetrzelewskaO firmie

  • Jaworzno, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

 Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie flotą transportową
  • Kontrolowanie przewozów towarów pojazdami o DMC do 3,5t., w tym w szczególności:
    • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
    • Analizowanie tras przejazdowych, systematyczne ich weryfikowanie,
    • Bieżąca weryfikacja pracy pojazdów w systemie GPS, analiza tras pojazdów
    • Zapewnienie optymalnego wykorzystania taboru samochodowego i sprzętu
    • Kontrola sprawności pojazdów oraz kompletności
    • Koordynacja zakupów części samochodowych, wyposażenia itp.
    • Rozliczanie kosztów zużycia paliwa i olejów na poszczególnych pojazdach
    • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących zużycia paliwa i olejów
    • Reagowanie na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie
    • Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne       związane z wykonywaną funkcją
    • Ścisła współpraca z innymi obszarami logistyki i pozostałymi działami firmy w tym kadrą kierowniczą

Zarządzanie kadrą kierowców:

  • organizowanie, planowanie, nadzorowanie i raportowanie pracy kierowców
  • dyspozycja przyjętych zleceń do kierowców (bieżąca współpraca ze spedytorem),
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy pojazdów i kierowców
  • przyjmowanie i ewidencjonowanie kart kierowców
  • współpraca z kierowcami w celu zapewnienia wysokiej jakości realizowanych zleceń

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w branży transportowej
  • odpowiedzialność i wzorowa organizacja własnej pracy;
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • znajomość obsługi komputera (bardzo dobrej znajomości pakietu Office)
  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie minimum średnie związane z transportem, logistyką
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy