Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor

P&Q sp. z o.o.

Generała Stanisława Maczka 52

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie pracy stacji elektroenergetycznych oraz elektrowni fotowoltaicznych przy wykorzystaniu systemów SCADA.

  • Prowadzenie dokumentacji m.in. dzienników operacyjnych.

  • Wstępne zdalne diagnozowanie awarii i problemów w funkcjonowaniu obiektów elektroenergetycznych.

  • Zgłaszanie awarii grupie serwisowej.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6).

  • Podstawowa wiedza dotycząca działania stacji elektroenergetycznych, elektrowni fotowoltaicznych.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Oferta dedykowana jest także studentom wydziału elektrycznego.