Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor centrali telefonicznej

Simple Work Group Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa programu komputerowego,

  • kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży),

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • zaangażowanie do pracy,

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

  • niekaralność,

  • komunikatywność,

  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,

  • mile widziane zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Mile widziane

  • Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • wynagrodzenie 3 000 zł netto,

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,

  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

  • wdrożenie stanowiskowe, wsparcie techniczne i merytoryczne,

  • system pracy zmianowej po 8h.