Oferta pracy

Dyspozytor Drobnicy Krajowej

Grupa GeisO firmie

Rekrutacja zdalna

Grupa Geis

Srebrna 12

Bydgoszcz

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 20 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

ZADANIA:

  • Planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych,
  • Planowanie i optymalizowanie kosztów transportu,
  • Bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami,
  • Profesjonalna obsługa Klientów,
  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej,
  • Rozwój współpracy z podwykonawcami firmy.

WYMAGANIA:

  • Masz doświadczenie w dystrybucji przesyłek drobnicowych,
  • Dobrze znasz rynek usług TSL,
  • Jesteś odpowiedzialny i sumienny w wykonywaniu zadań,
  • Potrafisz efektywnie zarządzać czasem, dostępnymi zasobami i sprzętem,
  • Jesteś osobą komunikatywną i angażujesz się w wykonywanie swoich obowiązków,
  • Radzisz sobie w trudnych sytuacjach.

OFERUJEMY:

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, szkolenia)
  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy,
  • Umowę o pracę na cały etat.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy