Oferta pracy

Dyspozytor Drobnicy Krajowej

Grupa Geis

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie dystrybucji przesyłek drobnicowych,

  • Planowanie i optymalizowanie kosztów transportu,

  • Bieżąca współpraca operacyjna z przewoźnikami,

  • Profesjonalna obsługa Klientów,

  • Prowadzenie dokumentacji operacyjnej,

  • Rozwój współpracy z podwykonawcami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dystrybucji przesyłek drobnicowych,

  • Znajomość rynku usług TSL,

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań,

  • Umiejętność zarządzania sobą w czasie, dostępnymi zasobami i sprzętem,

  • Komunikatywność i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków,

  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji,

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,

  • Szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie),

  • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,

  • Uczestnictwo w rozwoju firmy,

  • Umowę o pracę na cały etat.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 19 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur w Spółce Geis PL, poszukujemy osoby na stanowisko: Dyspozytor Drobnicy Krajowej.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydami.