Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor / Dyspozytorka

Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński

  • Nakielska 7, Ślesin
    Ślesin, wielkopolskie
  • ważna jeszcze miesiąc
    do: 24 gru 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Nakielska 7

Ślesin

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie częścią floty transportowej,

  • skuteczna optymalizacja tras i kosztów transportu,

  • koordynowanie pracy kierowców,

  • dbałość o serwis świadczonych usług logistycznych,

  • współpraca między działami podnosząca jakość obsługi klienta,

  • codzienne budowanie długotrwałych relacji z kontahentami

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • mile widziane doświadczenie w branży logistycznej,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • dynamika w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

To oferujemy

  • praca w młodym dynamicznym zespole,

  • praca na nowoczesnych systemach oraz z nowoczesnym taborem,

  • aktywny udział w rozwoju firmy,

  • szereg specjalistycznych szkoleń,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • mozliwość przejścia na tryb pracy zdalnej jako dyspozytor samodzielny,

  • atrakcyjny system premiowania