Logo Pracuj.pl

Dyspozytor / Dyspozytorka zasilania w sieciach AC/DC

PKP Energetyka S.A.O firmie

PKP Energetyka S.A.

Maszynowa 8

Widzew

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ruchu i bieżący nadzór urządzeń w sieciach elektrotrakcyjnych i elektroenergetycznych
  • Dokonywanie operacji i wydawanie poleceń łączeniowych w urządzeniach sieci dystrybucyjnej i sieci elektrotrakcyjnej
  • Koordynowanie prac realizowanych przez wykonawców na elementach sieci elektrotrakcyjnej oraz sieci elektroenergetycznej
  • Nadzór nad likwidacją awarii oraz stanów zakłóceniowych
  • Współpraca podczas utrzymania i likwidacji zaistniałych awarii i stanów zakłóceniowych ze służbami PKP Energetyka i firmami zewnętrznymi
  • Wydawanie pisemnych poleceń awaryjnego wykonania prac

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki: elektrotechnika, energetyka, elektronika, mechatronika itp.)
  • Masz chęć do nauki - zapewniamy kompleksowe szkolenia
  • Cechuje Cię zdolność do szybkiego i samodzielnego podejmowania kluczowych decyzji
  • Potrafisz prowadzić efektywne rozmowy
  • Jesteś odpowiedzialny/a, precyzyjny/a, sumienny/a oraz zoragnizowany/a
  • Jesteś gotowy/a do pracy z trybie zmianowym 12 godzinnym
  • Ta praca jest dla Ciebie - oferta odpowiednia dla kobiet i mężczyzn

Mile widziane

  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku Eksploatacji i Dozoru
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Doświadczenie związane z pracą na sieci energetycznej lub trakcyjnej
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w energetyce

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • dodatkowy urlop
  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza
  • umowa o pracę
  • zniżki na podróże koleją
  • dofinansowanie do wydarzeń kulturalnych
  • dostęp do platformy e-learning
  • dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych
  • wczasy pod gruszą

Etapy rekrutacji

1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

Chcesz mieć zgrany zespół, lubisz wyzwania, a jednocześnie doceniasz stabilność zatrudnienia, ta praca jest dla Ciebie :)

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju.

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną.

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych.

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: 02/21

Dyspozytor / Dyspozytorka zasilania w sieciach AC/DC, Maszynowa 8, Widzew, Łódź