Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor (f/m/d)

Georgi GmbH & Co. KG Transporte

  • Burbach, Frankfurt, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Jesteś kompetentnym kontaktem dla naszych klientów, kierowców i podwykonawców.

  • Będziesz zapewniał bezpieczne dla procesów planowanie, jak również planowanie rozmieszczenia i monitorowanie naszych zasobów.

  • Jesteś odpowiedzialny za terminowe, zgodne z prawem i skuteczne wdrożenie transport z pełnym ładunkiem

  • Ponadto monitorujesz realizację zamówienia.

Nasze wymagania

  • Ukończyłeś z powodzeniem praktykę handlową, najlepiej w zakresie usług spedycyjnych i logistycznych

  • Jesteś graczem zespołowym oraz jesteś gotów pracować na ustalone wcześniej zmiany

  • Wysoki poziom orientacji na klienta i usługi to jeden z Twoich atutów.

  • Znajomość języka niemieckiego, angielskiego, rumuńskiego, polskiego lub węgierskiego uzupełnia Twój profil.

To oferujemy

Ekscytujące zadania czekają na Ciebie w dynamicznej branży przyszłości z wieloma możliwościami rozwoju osobistego. możliwości rozwoju osobistego. Możesz oczekiwać naszego międzynarodowego zespołu, krajowe środowisko pracy, a także zespół zaangażowanych współpracowników.

Dzięki procesie podejmowania decyzji oferujemy każdemu pracownikowi możliwość aktywnego kształtowania przyszłości i cieszyć się zaletami dobrze rozwijającej się firmy rodzinnej.

Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne z branży transportowej i logistycznej obecnie w naszej grupie firm zatrudniamy około 900 osób.

Dzięki flocie ponad 400 pojazdów jesteśmy największym w Niemczech dostawcą usług krajowych i międzynarodowych. Usługi w transportowe w krajowym i międzynarodowym lotniczym transporcie zastępczym.

Przewiń do profilu firmy