Dyspozytor Floty Podwykonawców

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Jesteśmy jednym z liderów branży transportowej funkcjonującym na rynku od 1991 roku. Od tego czasu odnotowujemy ciągły rozwój firmy, a naszym celem jest podnoszenie jakości i zakresu oferowanych przez nas usług. Dzięki naszym pracownikom, działającym z pasją, oferujemy usługi transportowe na najwyższym poziomie.

    Firma Elmex Logistics Group Sp z o.o. poszukuje obecnie do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • rozbudowa bazy podwykonawców
    • troska o należytą realizację zleceń
    • umiejętność pozyskiwania zleceń z rynku transportowego
    • stały kontakt i opieka nad prowadzonymi przewoźnikami
    • planowanie i organizacja transportów całopojazdowych w relacjach międzynarodowych
    • bieżąca analiza

    Oferujemy:

    • stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników oraz premie
    • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w młodym zespole
    • możliwość realizacji ciekawych, ambitnych zadań
    • możliwość osobistego rozwoju zawodowego
    • szkolenia do wykonywania zawodu

    Wymagania:

    • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
    • znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą
    • znajomość czasu pracy i jazdy kierowcy
    • znajomość rynku transportowego
    • dobra znajomość języka obcego (angielski/ niemiecki/ francuski)
    • samodzielność i determinacja w osiąganiu celu
    • komunikatywność
    CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Z informacją w temacie: Wrocław.
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ELMEX LOGISTICS GROUP SPÓŁKA Z O.O. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez
    ELMEX LOGISTICS GROUP SPÓŁKA Z O.O. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: [email protected],pl.