Oferta pracy

Dyspozytor Floty

TVN Grupa Discovery

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta, 40h/tyg
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wiertnicza 166

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jeśli jesteś osobą pełną energii, interesuje Cię świat motoryzacji, nie boisz się nowych wyzwań, chętnie się uczysz, dołącz do naszego zespołu.

Poszukujemy osoby do Działu Floty na stanowisko Dyspozytor Floty.

Zadania:

- kontrola wydawanych i zwracanych pojazdów w ramach wewnętrznych użyczeń

- rozwiązywanie bieżących drobnych problemów z samochodami

- kontrola i koordynacja wykonania badań technicznych i przeglądów

- kontakt z serwisami: umawianie na przeglądy i naprawy

- prowadzenie podstawowej dokumentacji w wewnętrznych systemach floty

- bieżące wsparcie użytkowników

- opieka nad pojazdami pool-owymi zarządzanymi przez Dział Floty

Nasze wymagania

  • czynne Prawo Jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

  • znajomość rynku motoryzacyjnego z obszaru eksploatacji i napraw samochodów

  • podstawową wiedzę techniczną

  • znajomość przepisów o Ruchu Drogowym

  • znajomość pakietu MS Office

  • zdolność do zarządzania priorytetami

  • cechy: odpowiedzialność, sumienność, dokładność, samodzielność, komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie z segmentu RaC

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 24/7/365

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku, w prywatnej grupie medialnej w Polsce, która jest częścią amerykańskiego koncernu mediowego Discovery

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, system kafeteryjny MyBenefit oraz możliwość wykupienia karty sportowej

  • działania rozwojowe tj.: szkolenia dostępne na platformie online, 50% dofinansowania do nauki j. angielskiego

  • możliwość uczestnictwa w inicjatywach wolontaryjnych

  • możliwość działania w doświadczonym, zgranym zespole specjalistów

  • przyjazną atmosferę pracy – TVN został wielokrotnie wyróżniony w konkursach na najlepszego pracodawcę w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta sportowa