Dyspozytor

FedEx Express Poland sp. z o.o.O firmie

  • Budowlanych 27, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FedEx Express Poland sp. z o.o.

Budowlanych 27

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • współdziałanie w Zespole celu osiagania wysokiej jakości pracy Zespołu Kurierskiego

  • dbanie o satysfakcję klientów oraz ulepszanie standardów obsługi

  • koordynowanie pracy Zespołu Kurierów

  • dbanie o terminową realizację doręczeń i odbiorów

  • kontrola i rozliczanie kurierów z efektywności pracy

  • kontakt z klientami

  • tworzenie raportów dla potrzeb działu

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • dobra znajomość topografii Gdańska i okolic;

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań

  • umiejętność współpracy z podwykonawcami

  • umiejętność skutecznego egzekwowania realizacji zadań

  • wytrwałość i umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • dyspozycyjność – gotowość do pracy zmianowej

  • umiejętności pracy w zespole oraz szybkiego uczenia się

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • nagrody jubileuszowe

  • platforma do nauki języka angielskiego

  • Employee Assistance Program

Od 1973 roku logo FedEx jest najbardziej rozpoznawanym znakiem kurierskim na całym świecie. Blisko 400 tysięcy pracowników pracuje nad realizacją naszych marzeń. Każdego dnia średnio 11,6 miliona przesyłek dostarczanych jest do ponad 220 krajów. Pracownicy FedEx dostarczają przesyłki drogą lądową i powietrzną, zapewniając najwyższy standard obsługi oraz stawiając satysfakcję Klienta jako najważniejszy czynnik, prowadzący do osiągania celu biznesowego. Doceniamy tych, którzy swoją ciężką pracą i zaangażowaniem rozwijają się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy