Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Specjalista
  • 2019-02-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FBSerwis S.A. została założona w 2012 roku przez Ferrovial Services S.A. i Budimex S.A. Działania spółki obejmują usługi: technicznej obsługi obiektów przemysłowych, sportowych, powierzchni biurowych oraz handlowych; usługi utrzymania infrastruktury drogowej oraz energetycznej, jak również usługi środowiskowe. Nasz zespół liczy obecnie blisko 1300 pracowników, a częścią grupy FBSerwis są również cztery spółki posiadające jedne z najnowocześniejszych zakładów w Polsce zajmujących się składowaniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów.

    W związku z dynamicznym rozwojem, prowadzimy aktualnie rekrutację do naszego zespołu pracującego w Pogotowiu Energetycznym Portu Morskiego na stanowisko:

    DYSPOZYTOR

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Zatrudnionej osobie oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Ubezpieczenie grupowe Allianz oraz opieka medyczna w Medicover opłacone przez pracodawcę
    • Zainteresowanym osobom dofinansujemy kartę MultiSport
    • Stabilną pracę w firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
    • Profesjonalne narzędzia pracy
    • Współpracę z zespołem profesjonalistów w swojej branży
    • Sfinansujemy koszt odnowienia uprawnień SEP lub zapłacimy za inne, które mogą być przydatne w pracy

    Oczekiwania wobec kandydatów:

    • Aktualne świadectwo kwalifikacji SEP E i D powyżej 1kV
    • Doświadczenie w pracy przy utrzymaniu sieci energetycznej 15kV
    • Zdolność do pracy w porze nocnej oraz na wysokości powyżej 3 metrów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i stresu
    • Komunikatywność, umiejętność współpracy
    • Umiejętność zlecania zadań pracownikom

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja prac pogotowia energetycznego (zlecane zadań Pracownikom Pogotowia zgodnie z bieżącymi potrzebami)
    • Wykonywanie przełączeń na rozdzielni 15kV oraz 110kV
    • Przyjmowanie zgłoszeń o awariach
    • Prowadzenie dziennika ruchu
    • Obserwowanie aparatury pomiarowej
    • Praca w systemie zmianowym
    Osoby zainteresowane pracą oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV
    wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ.