Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Dyspozytor/ka transportów osobowych

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma "Get Ride" świadcząca usługi transportu osób w klasie biznes, prowadzi rekrutację na stanowisko:
    Miejsce pracy: Szczecin
    Opis stanowiska:
    • Obsługa telefoniczna i mailowa klientów
    • Planowanie logistyki w transporcie osobowym
    • Prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodnie z wymogami firmy
    • Udział w koordynacji pracy biura

    Wymagania:

    • Doświadczenie w obsłudze klienta
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Skrupulatność, systematyczność i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność logicznego myślenia
    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Szkolenia z zakresu wykonywanych obowiązków
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Ciągły rozwój i doskonalenie swoich umiejętności
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.