Logo Pracuj.pl

Dyspozytor

Schenker Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Schenker Sp. z o.o.

Długa 37

Kielce

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację usługi dla klientów poprzez efektywne zarządzanie zleceniami transportowymi z zachowaniem wysokich standardów jakościowych
  • Kontakt z klientami, kierowcami oraz ich dyspozytorami,
  • Efektywne planowanie tras dla samochodów w kolekcji i dystrybucji,
  • Efektywne planowanie tras dla połączeń liniowych,
  • Organizowanie oraz koordynowanie załadunków samochodów na terminalu,
  • Weryfikacja planów załadunków,
  • Dbanie o realizacji kluczowych wskaźników KPI.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w branży TSL,
  • Swobodnie posługujesz się pakietem Microsoft Office,
  • Jesteś otwarta/otwarty na pracę w systemie dwuzmianowym,
  • Efektywnie zarządzasz czasem, zasobami i sprzętem,
  • Bierzesz odpowiedzialność za swoje działania i ich rezultaty,
  • Dynamika pracy w naszej branży Cię nie zaskakuje i świetnie radzisz sobie z nieoczekiwanymi wydarzeniami,
  • Dostarczasz informacji szybko, rzeczowo i w zrozumiały sposób,
  • Konstruktywnie współpracujesz z innymi działami wewnątrz organizacji, a także z partnerami zewnętrznymi.

To oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany,
  • Miejsce pracy: Ul. Długa 37 25-650 Kielce.
  • Projekty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: Szlachetna Paczka, Świąteczny Czas Pomagania, Zielony Czas Pomagania,
  • Wszechstronny rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymiana wiedzy i doświadczeń

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • program rekomendacji pracowników

W DB Schenker staniesz się częścią wielkiej, logistycznej sieci, która łączy globalne rynki. Wpraw w ruch swoją karierę i odkryj nieskończone możliwości kształtując przyszłość już dziś. Razem z ponad 76 000 pracownikami na całym świecie, cenimy różnorodność i czerpiemy z indywidualnych doświadczeń, pomysłów i umiejętności. Jako zintegrowany zespół możemy realnie wpływać na rzeczywistość.

Dyspozytor, Długa 37, Kielce