Oferta pracy

Dyspozytor (LD)

DACHSER Sp. z o.o.O firmie

  • Stryków 15b, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

DACHSER Sp. z o.o.

15b

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • planowanie transportu liniowego

  • rozliczanie kierowców i podwykonawców

  • optymalizowanie procesów dystrybucyjnych

  • kontrola jakości, terminowości przejazdów i dostaw

  • wprowadzanie danych do systemu

  • wyszukiwanie wolnych pojazdów i ładunków na giełdach transportowych

  • ścisła współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami firmy

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność (praca zmianowa)

  • minimum roczne doświadczenie w branży transportowej

  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • komunikatywność i samodzielność w działaniu

  • umiejętność pracy w zaawansowanych aplikacjach informatycznych

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie ze światowej czołówki

  • dobre warunki wynagrodzenia i terminowość świadczeń

  • program szkoleń wspierających wszechstronny rozwój zawodowy

  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy

  • dodatkowe dni urlopu za staż pracy w Dachser

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • interaktywną platformę do nauki jęz. angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie, pakiety sportowe

  • bogatą ofertę dodatków socjalnych, np.: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, świąteczne karty podarunkowe i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • dodatkowy urlop

Grupa DACHSER - firma rodzinna, będąca jednym ze światowych liderów w branży logistycznej, osiągająca roczne obroty przekraczające 5,6 mld Euro (netto skonsol.) oraz zatrudniająca ponad 30 000 pracowników w prawie 400 lokalizacjach na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy