Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor międzynarodowy - autokary

GTV OFFICE sp. z o.o.

  • Strzelce Opolskie

    Strzelce Opolskie, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tras przejazdu pasażerów na trasach Polska, Niemcy, Niderlandy, Belgia.

  • Przygotowanie i zarządzanie planem pracy kierowców

  • Współpraca i nadzór nad kierowcami, na zasadzie wsparcia w realizacji ich zadań związanych z przewozem osób na trasach międzynarodowych

  • Przygotowywanie raportów

  • Telefoniczny kontakt z kierowcami

Nasze wymagania

  • Znajomość ustawy o czasie pracy kierowcy

  • Dyspozycyjność

  • Praca w weekendy

  • Możliwość delegacji

  • Znajomość min. jednego j. obcego w stopniu komunikatywnym

  • Kultura osobista

  • Zaangażowanie w pracy

  • Umiejętność logicznego myślenia

  • Dobra znajomość obsługi programu Excel i Microsoft Office

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę na okres próbny

  • Miejsce pracy Ozimek koło Opola

  • Pracę w zespole dyspozytorów

  • Pracę dającą rozwój i satysfakcję

  • Zarobki do 4500 do 6500 tys. netto w zależności od doświadczenia

  • Oferujemy kompleksowy pakiet szkoleń

  • Benefity: karta Multisport , pakiet PZU, imprezy integracyjno-firmowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Firma GTV BUS jesteśmy liderem w przejazdach międzynarodowych oraz przewozach pracowniczych na terenie Holandii. Do swojego zespołu poszukujemy Dyspozytora.

Miejsce Pracy Ozimek koło Opola

Przewiń do profilu firmy