Oferta pracy

Dyspozytor Międzynarodowy - chłodnie

S&M LOGISTIC Z.GULCZ I M.NAWROCKI sp.j.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Warszawska 39/41

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kierowcami oraz koordynacja ich pracy

  • współpraca z klientami firmy

  • analiza i optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Dyspozytora

  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy kierowców

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu

  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wsparcie bardziej doświadczonych kolegów jeżeli będzie taka potrzeba

  • umowę o pracę

  • jasny i przejrzysty system prowizyjny

O nas

S&M Logistic to doświadczona, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z branży logistycznej i transportowo-spedycyjnej. Świadczymy usługi krajowe oraz międzynarodowe na terenie całej Europy. Nasz zespół tworzą doświadczeni i kompetentni spedytorzy oraz sprawdzeni i niezawodni kierowcy. Posiadamy własny tabor, głównie chłodniczy. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i nowe wyzwania.