W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TRANSBUD-KATOWICE SP. Z O.O. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych (CV, referencje, etc.), dla potrzeb obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jeśli nie wyrazisz zgody Twoja aplikacja zostanie wykorzystana jedynie na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie, z tym, że pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Dyspozytor międzynarodowy

TRANSBUD KATOWICE Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ważna jeszcze 17 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie flotą kilkunastu samochodów

  • dbanie o terminowe dostawy

  • monitorowanie transportu

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe – transport, logistyka

  • znajomość uregulowań przepisów obowiązujących w transporcie międzynarodowym

  • znajomość języka angielskiego (stopień komunikatywny w mowie i w piśmie)

  • mile widziane doświadczenie min. 1 rok w obszarze spedycji międzynarodowej

  • możliwe jest również zatrudnienie osób bez doświadczenia (absolwentów lub studentów ostatniego roku)

  • zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu

  • umiejętność współpracy z zespołem

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość dodatkowego dofinansowania z ZFŚS

  • możliwość korzystania z karty Benefit

  • dodatkowe świadczenia: „wczasy pod gruszą” oraz bony na święta

TRANSBUD KATOWICE Sp. z o.o.

Więcej o TRANSBUD-KATOWICE SP. Z O.O. dużej stabilnej firmie z ponad 60-letnią ugruntowaną pozycją na rynku transportowym dowiesz się z naszej strony internetowej: www.transbud-katowice.com.pl

Przewiń do profilu firmy